Na tapecie

Fluffy Walls nadało filcowi nieznanego do tej pory znaczenia. Nasz zespół od lat sprawdzał jego zastosowanie głównie w branży odzieżowej.

Umiejętność jego barwienia pozwoliła zaoferować Państwu nowe spojrzenie na wykończenie wnętrz. Jako pierwsi na rynku oferujemy możliwości dekorowania ścian tym niezwykle miękkim i puszystym materiałem.

Nasza galeria ścian przeniesie każdego z Was do wyjątkowego świata sztuki, przyrody i abstrakcji. Szukamy ciekawych obrazów i współpracujemy z uzdolnionymi artystami.

Dzięki nim te niezwykle miękkie i unikatowe obrazy już teraz są na wyciągnięcie ręki.

 

 

Filc jest jednym z najstarszych wyrobów włókienniczych. Pierwszy raz mogliśmy o nim usłyszeć na terenie obecnej Turcji, 6500 lat p.n.e. Zawsze kojarzy się z ciepłem, doskonale chroni przed hałasem, nie przenosi również drgań. Zapewnia znakomite właściwości akustyczne. Zakres zastosowania filcu systematycznie poszerza się. Jako pierwsi na rynku pokazujemy szereg możliwości dekorowania ścian tym niezwykle miękkim i puszystym materiałem. Mamy możliwość druku każdego koloru oraz łączenia wielu warstw wg. własnego pomysłu.

Nadajemy nowego, wyjątkowego znaczenia tapetom.