O nas

Tapety z filcu – na wymiar

 

Fluffy Walls nadało filcowi nieznanego do tej pory znaczenia. Nasz zespół od lat sprawdzał jego zastosowanie głównie w branży odzieżowej. Umiejętność jego barwienia pozwoliła zaoferować  Państwu nowe spojrzenie na wykończenie wnętrz.

 

 

 

 

 

Filc jest jednym z najstarszych wyrobów włókienniczych. Pierwszy raz mogliśmy o nim usłyszeć na terenie obecnej Turcji, 6500 lat p.n.e. Zawsze kojarzy się z ciepłem, doskonale chroni przed hałasem, nie przenosi również drgań. Zapewnia znakomite właściwości akustyczne. Zakres zastosowania filcu systematycznie poszerza się.  Mamy możliwość druku każdego koloru oraz łączenia wielu warstw wg. własnego pomysłu.

 

 

 

 

 

Jako pierwsi na rynku oferujemy możliwości dekorowania ścian tym niezwykle miękkim i puszystym materiałem. Nasza galeria ścian przeniesie każdego z Was do wyjątkowego świata sztuki, przyrody i abstrakcji. Szukamy ciekawych obrazów i współpracujemy z uzdolnionymi artystami. Dzięki nim te niezwykle miękkie i unikatowe obrazy już teraz są na wyciągnięcie ręki.

Nadajemy nowego, wyjątkowego znaczenia tapetom.

Logo Tpay